Trend, který oceníš: Maxitašky

Malovátka, diář, mobil, klíče, svačina, pití, knížky… Tohle a spoustu jiných nezbytností se ti musí vlézt do tvojí kabelky. Naštěstí to pochopili i prodejci a přišli na trh se skvělým módním trendem – maxitaškami. Oceníš ho i ty?

Výběr kabelky je věda

Výběr kabelky je vždycky věda. Musíš přemýšlet, k čemu se ti bude hodit, jakou barvu využiješ nejvíc a také volit z nepřeberného množství stylů. Sportovní, elegantní nebo radši ležérní? Velký problém také pro spoustu holek představuje velikost kabelky. Malá či velká? S dlouhým uchem nebo raději s krátkým?

Nový módní trend maxitašek ti přemýšlení trochu usnadní. Už nebudeš muset při každém odchodu z domu váhat, co nechat doma nebo s sebou tahat nevzhledné igelitky. Do maxikabelek se ti vejde opravdu všechno.

Křížem krážem s kabelkou Crossbody

Asi nejlepší variantou je crossbody taška, kterou můžeš díky dlouhému popruhu nosit křížem. Většina takových kabelek má navíc i krátký popruh, takže podle nálady, potřeby a chuti můžeš tašku nosit přes rameno, překříženou nebo jen tak v ruce. Popruhy jsou navíc většinou odepínací, takže ti nebudou překážet. Crossbody taška také uleví tvým zádům, nabízí totiž mnohem šetrnější způsob nošení než běžné kabelky.

Netradiční kombinace barev

Velmi módní jsou nyní kabelky v přírodních barvách tón v tónu spolu s kombinací výrazné efektní barvy. Narazit tak můžeš na temně hnědou tašku s petrolejově modrými nebo svítivě růžovými detaily. Tmavý sychravý podzim ti tyto barvičky zaručeně rozzáří! Další variantou je kabelka v nude béžovém odstínu a klasikou je samozřejmě černá barva.

Mat či lesk?

Volit můžeš také z různých materiálů. Pokud chceš být elegantní, sáhni po lesklejším materiálu, který působí luxusním dojmem. Pro pohodlný styl do školy nebo na volný čas zvol matnější variantu nebo semiš. Stále moderní je také obnošený, ošoupaný vzhled.

Chybu neuděláš ani tehdy, pořídíš-li si kabelku v prudce elegantním a trochu strohém pánském stylu. Hodit se ti bude k elegantním šatům na večírek, ale o třídu výš povýší i tvůj ležérní styl.

Kterou si koupíš ty?

Kristýna Dušková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *