Udělej dobrý skutek, zasvěť alespoň jednoho kluka do světa módy

Nelíbí se ti, v jakém oblečení chodí oblíkaný tvůj kluk nebo třeba brácha? Co se do toho vložit a udělat mu vítr ve skříni? Inspiruj se, jaká móda frčí tento podzim a zimu a zasvěť ho do světa módy. Přece nebudeš neustále koukat na kluka, který nosí naprosto předpotopní oblečení.

stylove-panske-bundy-jpg

Trendy bunda se dá sehnat již za pár stovek!

Co se bude nosí v chladném počasí tento podzim a zimu?

Většina kluků a mužů všeobecně se drží osvědčených barev jako je modrá, černá, šedá či třeba hnědá. Ani jedna z barev není tento podzim a nebude ani v zimě out. Jde jen o toto dobře je kombinovat. Takové tmavé barvy je dobré oživit výraznější barvou jako je například červená nebo zelená. Když si k tomu obuje tenisky (čisté) a navrch obleče pánskou zimní bundu. Moderní a super teplé jsou péřové bundy a mohou být i barevné. Takové oblečení si může oblíknout prakticky kamkoli, na procházku, trénink, do kina a třeba i do školy.

  • Když budeš péřovou bundu oblékat ty, pamatuj, že si ji můžeš oblíknout k jakýmkoli botám, klidně i k elegantním lodičkám. Fakt, přesně to teď letí.

Nic nezkazíš ani, když mu doporučíš koupení kožené bundy. K výjimečným kouskům patří letecká bunda, to je prostě pánská klasika, kterou může oblíknout od podzimu do jara.

Co když se spolu chystáte na oběd k tvým rodičům nebo na nějakou slavnostnější příležitost? Pak byste spolu měli nakoupit světlou košili, barevnou kravatu – ne pestrobarevnou, tmavé ponožky, kožené polobotky a společenské kalhoty. Chybět by mu v šatně nemělo ani pořádné sako a bunda. Na košili a sako stačí pánská podzimní bunda tmavějších barev. Pokud nechce nosit kabáty, doporuč mu, aby se mrkl na pánské podzimní bundy v tmavých barvách. V takové bundě mu nebude totiž takové horko, když si pod ní vezme i sako. (Kluci mají často problém s pocením a tím ho mohou trochu eliminovat.)

Trendy pánské bundy, které letos může kombinovat s čímkoli, jsou pánské bundy typu bomber nebo křivák. Křiváky jde kombinovat s černými nebo metalovými kalhotami, nebo třeba jeansy a oblekovými botami. Takový outfit je super, když spolu vyrazíte na koncert nebo do nějakého toho alternativního klubu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *