Udělej dobrý skutek, zasvěť alespoň jednoho kluka do světa módy

Nelíbí se ti, v jakém oblečení chodí oblíkaný tvůj kluk nebo třeba brácha? Co se do toho vložit a udělat mu vítr ve skříni? Inspiruj se, jaká móda frčí tento podzim a zimu a zasvěť ho do světa módy. Přece nebudeš neustále koukat na kluka, který nosí naprosto předpotopní oblečení.

stylove-panske-bundy-jpg

Trendy bunda se dá sehnat již za pár stovek!

Co se bude nosí v chladném počasí tento podzim a zimu?

Většina kluků a mužů všeobecně se drží osvědčených barev jako je modrá, černá, šedá či třeba hnědá. Ani jedna z barev není tento podzim a nebude ani v zimě out. Jde jen o toto dobře je kombinovat. Takové tmavé barvy je dobré oživit výraznější barvou jako je například červená nebo zelená. Když si k tomu obuje tenisky (čisté) a navrch obleče pánskou zimní bundu. Moderní a super teplé jsou péřové bundy a mohou být i barevné. Takové oblečení si může oblíknout prakticky kamkoli, na procházku, trénink, do kina a třeba i do školy.

  • Když budeš péřovou bundu oblékat ty, pamatuj, že si ji můžeš oblíknout k jakýmkoli botám, klidně i k elegantním lodičkám. Fakt, přesně to teď letí.

Nic nezkazíš ani, když mu doporučíš koupení kožené bundy. K výjimečným kouskům patří letecká bunda, to je prostě pánská klasika, kterou může oblíknout od podzimu do jara.

Co když se spolu chystáte na oběd k tvým rodičům nebo na nějakou slavnostnější příležitost? Pak byste spolu měli nakoupit světlou košili, barevnou kravatu – ne pestrobarevnou, tmavé ponožky, kožené polobotky a společenské kalhoty. Chybět by mu v šatně nemělo ani pořádné sako a bunda. Na košili a sako stačí pánská podzimní bunda tmavějších barev. Pokud nechce nosit kabáty, doporuč mu, aby se mrkl na pánské podzimní bundy v tmavých barvách. V takové bundě mu nebude totiž takové horko, když si pod ní vezme i sako. (Kluci mají často problém s pocením a tím ho mohou trochu eliminovat.)

Trendy pánské bundy, které letos může kombinovat s čímkoli, jsou pánské bundy typu bomber nebo křivák. Křiváky jde kombinovat s černými nebo metalovými kalhotami, nebo třeba jeansy a oblekovými botami. Takový outfit je super, když spolu vyrazíte na koncert nebo do nějakého toho alternativního klubu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *