Valentýn je tu a ty nemáš dárek?

SOS! Valentýn je už zítra a ty pro svého miláčka ještě nic nemáš? Tady přestává legrace. Rozhodně čti dál. Frendka si pro tebe připravila pár tipů na dárky, které určitě ještě seženeš.

Pochopitelně vše záleží na obsahu tvé peněženky.

Pokud máš z čeho utrácet, tak běž a kup třeba polštářek s nápisem Miluji tě, Je t´aime nebo I love you. Tak na tebe bude tvůj kluk myslet každý večer a každé ráno, zkrátka pokaždé, když se na něj bude koukat. Pokud ti to nestačí, pak mu kup řetízek s malým přívěškem ve tvaru srdíčka – na velké srdce ale hned zapomeň, to by se mu ostatní kluci nejspíš vysmáli.

Pokud ti ale srdíčko příjde trapné, tak mu kup řetízek i prstýnek a ten navleč na koupený řetízek. Jestli se ti nechce tolik investovat, tak doma najdi nějaký, který můžeš postrádat a ten mu navlíkni na řetízek. Snížíš tak náklady na minimum. :-)

Jestli je tvůj kluk nadšenec do knih, tak můžeš skočit do knihkupectví a tam vybrat něco z jeho oblíbeného žánru. Nebo můžeš být vtipná a vybrat knížku o rozdílech mězi mužem a ženou. O tomto tématu se toho napsalo spousta, a tak budeš mít opravdu z čeho vybírat.

Jestli tě ani to nezaujalo, pak skoč do drogerie a tam mu kup kuličky nebo sůl do koupele. Buďto tento dárek využijete spolu, anebo si tvůj kluk udělá mooc příjemnou chvilku.

Když už jsme u té romantiky… Co třeba dát se na vlastní výtvor. Kup zámek – ano klasický zámek na dveře, pak ho ponoř do červené barvy a vyryj do něj nebo na něj napiš hezkým písmem vaše jména. Co pak s tím? Až půjdete na procházku, najděte si nějaký plot na příjemném místě a tam na důkaz vaší lásky můžete tento zámek pověsit. Jestli se se svou polovičkou chystáte někdy do města lásky – Paříže. Tak si ten zámek určitě schovejte a až se budete ruku v ruce procházet po Pont des Arts, pověste ho tam. Na tomto mostě zamilovaní věší důkazy své lásky již po mnoho let.

Pokud patříš k těm, co se řídí rčením Láska prochází žaludkem, tak připrav chlebíčky a ty za pomocí vykrajovátka na cukroví ořež do tvaru srdíčka. Při jejich konzumaci si můžete pustit romantický filmík – Na sv. Valentýna – s přímo hvězdným obsazením.

Když nic neseženeš, tak se svět nezhroutí. Svátek sv. Valentýna je dnem zamilovaných, a tak je důležité, že budete s tvým drahým spolu a že se máte rádi!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *