Veletrh FOR TOYS předvede tipy nejen na vánoční dárky

Veletrh nabídne od 19. do 22. října 2017 výběr toho nejlepšího, co se dostane letos na Vánoce na pulty obchodů. Více než 200 vystavovatelů nabídne ucelenou prezentaci produktů a služeb pro děti všech věkových kategorií i jejich rodiče. Velká část vystavovatelů navíc poskytne na nákup speciální veletržní slevy. 

FOR TOYS: hry a hračky pro malé i velké

Tradiční veletrh FOR TOYS nabídne v jedné hale areálu PVA EXPO PRAHA hry a hračky pro děti. Vystavovatelé přivezou novinky z oblasti stolních a kreativních her, hlavolamů, didaktických her ale i hraček pro nejmenší. Návštěvníci si budou moci hry i vyzkoušet. Zastoupeno bude i letos mnoho českých výrobců.

Veletrh doplní ve stejném termínu veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES a modelářský veletrh MODEL HOBBY.

Stejně jako v předešlých letech, bude i tentokrát veletrh FOR GAMES našlapaný doprovodnými akcemi. „Pro návštěvníky jsme například připravili na 1000 m2 mobilní Fun Arénu s bohatým doprovodným programem, do kterého se mohou sami aktivně zapojit. Součástí veletrhu bude také hřiště o rozměrech 28 x 12 metrů, kde si všichni zájemci budou moci vyzkoušet Extreme Archery, chybět nebude ani airsoft nebo stánek Paintball shopu,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová.

Například na veletrhu FOR GAMES nebude chybět hlavní lákadlo předchozích let. V sobotu 8. 10. od 14.00 hodin zde totiž proběhne již šestý fanouškovský den herního pořadu Re-Play známý z televize Prima COOL. Bětka, Sterak, Flygun, Mazarini a další tvůrci Re-Playe a známí herní streameři si pro návštěvníky připravili na hlavním podiu show s množstvím soutěží, diskuzí a rozhovorů. Velkým lákadlem bude také virtuální realita, kterou si Re-Play připravuje přímo na svém pódiu nebo množství soutěží o herní RAM paměti Crucial Ballistix.

Více informací najdete na www.fortoys.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *