Velká prsa – výhoda?

Jsou velká prsa opravdu lepší než malá? Je sice fakt, že velká prsa jsou hezká, že je to symbol ženskosti a že přitahují pánské pohledy. Život s nimi často není jednoduchý.

Nemysli si, že každá holka, která má velká prsa oplývá obrovkým sebevědomím. Prsa totiž paradoxně dokážou sebevědomí ubrat a zvýšit stud. Proč? Třeba kvůli nepřijemným a často nechutným poznámkám z okolí.

Velká prsa taky způsobují, že holky vypadají mnohem mohutněji resp. tlustěji, než ve skutečnosti jsou. A často je velký problém sehnat nějáký ten hezoučký topík. Výrobci oblečení často nemyslí na obdařené holky se štíhlou postavičkou, a tak si holky často musí kupovat třeba velikost L, i když by ve skutečnosti mohly mít jen eSko.

Jak velká prsa opticky zmenšit a jak si život s nimi zpříjemnit? Čti dál. :-)

Důležité je sportovat

Velká prsa je potřeba udržovat, zní to sice podivně, ale pokud chceš, aby byla pořád tak pevná, tak pro to musíš něco dělat.

Ideální na to jsou kliky. Pokud klikuješ nerada, pak se zaměř na celkové zpevnění těla. Výborný je aerobik nebo třeba poklidnější pilates. Při sportu dbej na to, abys hodně zpevňovala záda, ty jsou totiž kvůli prsům hodně namáhána a holky mívají tendence se hrbit. Na zpevnění zad je ideální plavání, to je zároveň příjemné, protože voda prsa pěkně nadnáší a tím pádem tě při tomto sportu nebolí.

Na sportování si raději pořiď sportovní podprsenku, ta ti prsa pevně sevře a nebudou ti skákat ze strany na stranu jako splašené.

Jak je opticky zmenšit?

V obchodech se prodávají speciální podprsenky. Jmenují se minimizer – “zmenšováček”. Tyhle vychytávky umí opticky zmenšit prsa o jedno číslo košíčku, a to už může být pomoc! Při výběru podprsenky vybírej hlavně ty se širšími ramínky, při chůzi se ti pak prsa nebudou houpat a bolet.

Doporučuje se nosit trička s véčkovým nebo lodičkovým výstřihem. Je lepší se vyhnout vytahaným střihům, ty právě přidávají kila navíc. Proužkovaným tričkům by ses měla vyhýbat obloukem a křiklavé barvy, jako třeba rudá, taky rády rozšiřují. Pozor, neznamená to, že by ses měla stát šedou myškou. Vhodnější jsou bokovky než kalhoty do pasu a totéž platí o páscích.

Rozhodně se za velká prsa nestyď. Je to velká přednost, kterou ti spousta žen bude závidět a díky které se za tebou spousta kluků otočí. A že más pousta z nich oplzlé poznámky? No a co, tak jim to hned vrať. Jak? To záleží, jak to idividuum, co ti to řeklo, vypadá. Improvizuj. :-)


Astratex.cz - Dámské spodní prádlo za skvělé ceny

Mohlo by se vám líbit...

7 komentářů

 1. Zuzka napsal:

  Malá i velká prsa mají svoje výhody i nevýhody.

 2. Míša napsal:

  Já třeba velká prsa mám a nemůžu říct, že bych je úplně nenáviděla, to ne, ale že bych si myslela, že mi to v životě přináší nějaké výhody, tak to teda taky ne. První věc je ta, že když máte velký prsa, tak všichni koukají nejdřív na ně a až pak na vás 😀 Další věc je sportování, které je s velkými prsy v podstatě téměř nemožné a poslední je to, že sehnat u nás nějakou pěknou podprsenku na velká prsa v podstatě nejde. Na takový ten průměr jich nabízí spousty, různě zdobených, ale na velká prsa jsou jen bavlněné cosi s širokými ramínky. V podstatě první známku toho, že se to začíná zlepšovat, jsem postřehla až v tomhle videu, kde mluví o nějaké značce, která dělá podprsenky pro velká prsa https://www.youtube.com/watch?v=govjtUs3kj8, tak snad se to brzy obrátí a budou myslet i na nás obdařené :)

 3. Pavla napsal:

  Rozhodně kontroverzní téma, ale já bych neměnila – mám D (někdy E) a ikdyž záda občas bolí, najít dobrou podprsenku je už dneska hračka (spíš pak naříká manželova kreditka;).

  Ivet, osmičky to už je asi jiný, ikdyž až budu těhotná, tak mě to asi taky čeká. Každopádně holky s malýma prsama řeší co s tím, a my zas naopak – jiný to nebude :)

  Pavla

 4. Ivet napsal:

  Velká prsa není žádný med já mám osobně osmičky a pořád jdu s váhou nahoru váží mi pět kilo nevíte náhodou někdo kolik váží normální prsa? Třeba velikost tři? Dík……..

  • Dita napsal:

   Nevím kolik váží normální prsa.Já mám devítky a sehnat podprsenku je umění.Když přijdu do obchodu tak na mě koukají dost divně.Je mě třicet ale prsa bych neměnila.

 5. aka napsal:

  Díky moc.. Dost mi tento článek zvýšil sebedůvěru, sama takové 2 větší boule na hrudi mám a ve věku 14 let je moc ráda nemám :(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *