Víme, jaké módní kousky se klukům nelíbí

Sleduješ módní hity a pravidelně si obměňuješ šatník podle toho, co se právě nosí? Myslíš si, že kromě kámošek to ocení i kluci? Omyl, kluci jsou v oblékání konzervativní a frendka pro tebe zjistila, jaké kousky se klukům na holkách nelíbí…

Teplákovka

Stále častěji se v tomto „módním kousku“ holky objevují na veřejnosti. Možná by bylo něco jiného, kdyby je nosily jen na sport nebo do přírody, ale to že se v tom producírují ve městech a obchoďácích jim kluci nemůžou zapomenout, prý je to to nejasexuálnější, co si na sebe holky můžou na veřejnosti vzít.

turecke kalhotyLegíny

Oblíbené legíny se klukům taky nelíbí. Tedy takhle, líbí se jim ty delší a to jen v případě, že si k nim vezmeme delší tričko. Ale odpuzují je ty, které sahají do půlky lýtek a ty co nosíme pod sukněmi. S klukama je to zkrátka těžké. :-)

Turecké kalhoty

Turecké kalhoty, hit poslední doby. Jsou tak pohodlné pro všechny, i pro ty, co nejsou se svou postavou moc spokojené. Klukům se ale vůbec nelíbí, nemůžou v nich koukat na zadek, ani na boky, takže je považují opět za asexuální.

Válenky

Bezva roztomilé obutí, které je neuvěřitelně funkční. Konečně boty, proti kterým nic nenamítají rodiče, protože mají pevnou podrážku a jsou teploučké. Klukům tyhle botky ale moc roztomilé nepřijdou. Údajně v nich vypadáme, jako bychom měli odstartovat na měsíc.

Jenže s klukama je to opravdu těžké, frendka zjistila, že se jim kromě válenek nelíbí ani baleríny. Ty údajně nemůžou ani vystát. Ale my jsme je odhalily. Nelíbí se jim, protože na nich nejsou podpatky, a tak nám neprodlužují nohy, nezpevňují zadek a oni jsou tak ochuzeni o výhled.

To je drzost, co? :-)

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. hanka napsal:

    legíny se nelíbí klukům?teda jak holky nosí legíny místo kalhot s krátkým trikem,tak se to líbí u nás každýmu klukovi,protože prý holky mají v tom sexy zadečky.i můj přítel je na to ujetej:-D navíc legíny tady u nás nosí opravdu každá holka nebo žena,ať je štíhlá nebo silná,takže potkat ženu nebo slečnu v džínách je opravdu umění..některý holky nemají soudnost,a vezmou si pod legíny kalhotky který jim prosvítají

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *