Vysvědčení je tu – co na sebe?

Konečně je to tady. Vysvědčení. Slavnostně se předá a každý si jde po svém. Protože se jedná o slavnostní příležitost, která se v životě zas tak často nevyskytuje. Proč se na to pořádně nevyfiknout. Jasně, dneska se na to až tak nedbá, třídní se dá kytka a adios, ale jestli se o módu zajímáš, určitě přivítáš malou inspiraci.

Pokud jsi šatičkový typ a v den vysvědčka bude hezky, možná uvítáš tento letní outfit. Po škole pak můžeš vyrazit kamkoli, na koupaliště, do kina nebo i na rande. K jednoduchým šatům se hodí i všelijaké náramky, pásky, šátečky i kabelky – fantazii se meze nekladou.

obleceni na vysvedceni 1

Šaty ti nic neříkají, ale sukni umíš ocenit? K sukni se dnes už zdaleka nemusí nosit jen halenky a košile. Dneska frčí džínska, nějaký ten topík a na nožky hoď buďto sandále, žabky nebo klidně i plátěné tenisky. Zkrátka, co ti ráno přijde pod ruku.

lezerni elegance

No a co dělat, když ti nejsou blízké ani sukně, ani šaty a venku bude hezky a teplo? Proto jsou tu kalhoty nad kotník, které alespoň dají vyniknout kotníkům a samozřejmě i botám na podpadcích – kluci budou jen koukat. K tomu blůzku a po škole můžeš klíďo i do divadla.

cerna elegance

Pokud ti nevyhovuje ani jeden z našich tipů, pak si oblíkni třeba i oblíbené džíny, k tomu nějaké slušné tričko a hotovo. :-)

Tak co, už víš, co na sebe hodíš?

Martina M., zdroj foto: hm.com

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Sára napsal:

    Dobrý ráno zítra je vysvědčení a já nevím co si vzit na sebe a nebude to divní gdyš si vezmu černí boty i šaty gdys výchozím ? ☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *