Vztah mezi spolužáky

Nová škola, spolužáci, prostředí. Je úplně jedno, na jakou školu chodíš. Všude najdeš sympatické a nesympatické lidi. A někdy i takové, které bys chtěla poznat blíž. Určitá přitažlivost vůči druhému.

Co ale dělat, když se zamiluješ zrovna do spolužáka? Bavíte se stejně jako s ostatními, ale ty bys chtěla víc. Jenomže podlézat mu, je pod tvojí úroveň. Je potřeba vymyslet plán. Takový, aby si ani nevšimnul, že si ho sbalila vlastně Ty.

Nejjednodušším místem k bližšímu seznámení jsou společné třídní akce. Tady většinou převládá volnější atmosféra. Navíc obvykle nejsou limitované pouze denním časem, ale máš navíc ještě podvečerní a večerní dobu.

Povolnost alkoholu je známá, ale zcela zbytečná. Frendka ti poradí, jak na to i bez použití alkoholu.

Jakmile je konec dennímu režimu (lyžování, sportovní činnosti apod.) a máš volno, je právě čas udělat se krásnou. Pár líčidel a zvýraznění řas udělá s člověkem divy. K tomu přiléhavější svetřík a vypasované džíny. Jen slepý by si tě při večeři nevšimnul. Přidáš pár výrazných úsměvů patřících přímo JEMU a když půjdeš na toaletu, půjdeš těsně kolem něj.

Jestli tato „finta“ nezabere, máme v rukávu ještě další. V rámci denního režimu pojedeš náhodou před ním, aby si mohl všimnout tvého vyrýsovaného těla. Pak buď cestou spadneš a bude moct zahrát si na zachránce, nebo počkáš na odpočinek. Tady s ním můžeš probrat náročnost trasy a jakou má super kondičku a jestli často trénuje atp.

Zkrátka uvolni se a jdi do toho! Otázkou na zváženou ale je, jestli ti pak ve škole nebude vadit, že místo trávení času se spolužačkami, budeš čas trávit jen se spolužákem.

Ves.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *