Že šaty dělají člověka? A co teprve boty?

Sneakers boty nejsou jen obyčejné streetové tenisky. Jsou to zpravidla designové kousky, ve kterých budete vypadat stylově na každém kroku. Tenisky, u kterých není hodnotícím prvkem pouze to, že budou vypadat dobře k džínům. Hodnotíme jejich výjimečný design, pohodlnost, nebo například z jaké spolupráce vznikly. Právě proto mají pro mnohé z nás sneakers boty téměř sběratelskou hodnotu.

sneakers 1

Co se týče sneakers bot, nemá cenu držet se při zemi. Odvažte se, nebojte se barev ani kombinací a získávejte si na svých cestách náležitý obdiv. Oblíbené jsou například sneakers Nike, sneakers Adidas, ale určitě si vyberete i z kolekcí značek jako Puma, Vans nebo Converse!

sneakers 2

Staň se legendou s Nike Air Max 

Sneakers boty z kolekce Nike Air Max se vyznačují nestandartními barevnými kombinacemi, speciální vzduchovou bublinou nebo pohodlnou a měkkou tlumící vrstvou. A co víc? Za každých okolností je jejich vzhled věrný originálu, a tak si můžete být jistí, že všichni sneakers milovníci ocení váš vyladěný městský styl. Není zaručenější módní rady, než být ve výběru svých outfitů originální a odvážná – stejně tak jako tahle nadčasová kolekce od Nike.

sneakers 3

Se sneakers botami na módní přehlídku

Pokud se zajímáte o módu, nemohl vám ujít letošní Mecedes-Benz Prague Fashion Week, který každoročně představuje světové trendy na přehlídkových molech. Modelky a modelové letos často nechávali lodičky stranou a nahrazovali je stylovými sneakers teniskami. To, že se tenisky hodí jen k džínům, už tedy dávno neplatí!

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *