Zimní filmové novinky

Venku je počasí nic moc a na venkovní aktivity to moc není a ještě nějakou dobu nebude. Je tedy potřeba umět se zabavit pod střechou. Ve škole je člověk spíše jen dopoledne a celé odpoledne to doma vydržet nejde. Co tedy dělat?

Možností je hodně. Můžeš chodit cvičit. Aby se z toho nestal stereotyp, jednou můžeš jít na aerobik, jindy na spinning. Můžeš chodit na návštěvy ke kámoškám a kámošům. Nuda to být nemusí a nemusíte se jenom učit. Můžete pokecat, hrát hry, poslouchat muziku nebo koukat na filmy. Nebo můžeš vyrazit do kina.

Aktuálně se toho v kinech moc nehraje, ale frendka pro tebe přece jen připravila několik tipů, které v listopadu a v prosinci stojí za vidění.

film

Pohádkář

 český pohodový filmík.

Příběh muže mezi dvěma ženami, příběh o vášni, touze, podvodu a lži a věčném odpouštění vznikl podle knihy populární spisovatelky Barbary Nesvadbové. Má podobu takřka detektivního příběhu. Kapitán Rott pátrá po totožnosti těla nalezeného v řece. Díky tomu se dostává doprostřed příběhu muže, který si prostřednictvím lži budoval vlastní svět a díky tomu dokázal žít dva odlišné životy.

Návrat blbýho a blbějšího

– další supr komedia v řadě.

Jim Carrey a Jeff Daniels se vrací ke svým legendárním rolím Lloyda Christmase a Harryho Dunnea v pokračování kasovního trháku. Režiséři původního snímku, bratři Peter Farrelly a Bobby Farrelly, se s Lloydem a Harrym vydávají na cesty ve snaze nalézt dceru, o které Harry nikdy netušil, že má, a chopil se tak zodpovědnosti, kterou by mu nikdy nikdo neměl svěřit. Uběhlo přesně 20 let od chvíle, kdy jsme Lloyda s Harrym opustili, a změnilo se toho opravdu hodně – s výjimkou jejich tuposti.

Modelky s.r.o.

– další český filmík z netradičního prostředí.

Film Modelky s.r.o. vypráví příběh dvou konkurenčních modelingových agentur, které vedou někdejší dvě kamarádky, ale už 40 let nesmiřitelné rivalky, ikony českého módního světa. V roce 1967 se obě zúčastnily soutěže Miss Československo, a protože (samozřejmě) vyhrála jen jedna, ta druhá prohru neunesla a od té doby si dvě dnes už letité dámy vjíždějí do vlasů, dělají si naschvály, sabotují si módní přehlídky, pomlouvají se. A předhánějí se, která objeví další Evu Herzigovou,

Co by kdyby

– komediální drama o jedné z povedených rodin.

Otec zemřel a měl jediné přání: Aby se členové jeho rodiny na týden sešli pod společnou střechou. To nemůže dopadnout dobře…

Foxcatcher

– film podle skutečné události.

Film vypráví příběh amerického multimilionáře Johna du Ponta, který z neznámého důvodu zastřelil svého přítele, olympijského medailistu ve wrestlingu, Davida Schultze.

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *