Značkové šaty k zápůjčce? Žádný problém!

Určitě ses už alespoň jednou dostala do situace, kdy jsi chtěla oslnit, ale šaty, které sis vybrala, byly nad Tvoje finanční možnosti. Pak nezbývalo nic jiného, než je buď oželet, půjčit si na ně, popřípadě si je nechat ušít dle vysněného vzoru z levnějšího materiálu.

A právě pro ty z vás, které nechtěly volit ani jednu z variant, ale opravdu si na „ten okamžik“ vzít pravé modely od světoznámých značek, tu máme inspiraci.

Tento nápad vznikl v Londýně, a to díky velké poptávce žen a dívek po originálních, avšak cenově dostupných modelech a doplňcích, které by si mohly vzít na určitou událost, či příležitost. Co však dělat s šaty, které si koupíte za tisíce, až desítky tisíc korun, když si je vezmete jen několikrát do roka? Ty z vás, které si to mohou dovolit, příliš váhat nebudou a pořídí si to, co chtějí, i za cenu toho, že většinu roku se na takovém modelu bude usazovat prach. Ty ostatní, alespoň dosud, měly smůlu.

Hlavním motivem pro vznik takových služeb, je šílenství okolo London Fashion Week, obdoby podobné akce v ČR (Dny Marianne), ovšem mnohem sofistikovanější, plné nejen obchodů se speciálními cenami, ale také rady designérů, módní přehlídky na nejrůznějších místech, rady v oblasti barevné sladěnosti, specialisté na make-up a líčení, atd.
A žena, která vyrazí na London Fashion Week, se potřebuje cítit dobře, k čemuž jí právě značkové šaty a doplňky mohou pomoci.

Jak takové půjčovné funguje?

Je to velice jednoduché. Na specializovaných webových stránkách (např. wishwantwear.com, girlmeetsdress.com, that-dress.net), si vybereš šaty, či doplňky, které Ti vyhovují, vše zaplatíš a vybrané zboží Ti bude doručeno v předem stanovený den a čas.

Ceny půjčovného se liší v závislosti na původní ceně modelu a délce výpůjčky, několik příkladů za všechny:
See by Chloe šaty, pořizovací cena cca 9.000 Kč, půjčení na dva dny za 1.050Kč.

Kabelka Chanel Jumbo 2.55, pořizovací cena cca 81.900Kč, půjčení na pět dní za 2.250Kč.

Součástí půjčovného je i pojištění pro případ poničení a rady módních poradců jednotlivých firem pro dokonalé sladění šatů a doplňků.

Tak co Ty na to? Brala bys tuto službu i u nás?

Smokey
Foto: www.wishwantwear.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *