Co klukovi nikdy neříkat

Upřímnost je krásná věc, ale i když si nakrásně můžeš říkat, jak spolu s tvým miláčkem souzníte, uvědom si, že mezi kulky a holkami jsou přeci jen určité rozdíly. Někdy je lepší zapomenout na rčení „co na srdci, to na jazyku“ a nechat si své myšlenky pro sebe. Frendka.cz ti připravila seznam toho, co radši před klukem nevypouštět z pusy.

Musíme si promluvit…

Z takového úvodu se klukům doslova ježí chlupy po těle. Většina z nich totiž zrovna dvakrát neholduje rozmluvám o pocitech a radši, než by mluvili, tak konají. Stejně tak kluci vyšilují z typického holčičího „nic“ na jejich otázku „co se děje?“. Když už se tě totiž kluk zeptá, co s tebou je, očekává rozumnou odpověď – myšlenky číst neumí a tvou hru na uraženou nechápe.

Buď já, nebo …

… tví kamarádi, fotbal… Veškeré výčitky, že s tebou netráví víc času, dokážou kluka jenom naštvat a reakcí na ně nebude jeho stálá pozornost, ale spíš o to větší nezájem. Kluci potřebují svou svobodu, své koníčky a kámoše, aby pak o to radši trávili čas se svou holkou. Ani vyčítavými dotazy ve stylu „proč jsi mi nezavolal?“ kluka nijak nepotěšíš.

Nevypadám v těch šatech moc tlustá?

Líbí se ti moje tričko? Nový účes? Co si mám vzít na sebe? Podobné dotazy ohledně vzhledu považují kluci za únavné. Vynucovat si takovým stylem komplimenty nemůžeš. Buď si kluk sám všimne, že jsi zhubla tři kila a pochválí tě, jak ti to sluší, nebo bude tvé otázky okázale ignorovat, nanejvýš zabrblá něco jako „hm, dobrý“.

Můj bývalý dělal to a to jinak či lépe.

Nikdy nesrovnávej svého současného kluka s tím bývalým! Tobě by se taky nelíbilo, kdyby ti tvůj kluk neustále předhazoval, že jeho bývalka uměla líp líbat, že byla zábavnější, hezčí apod. Stejně tak si nech pro sebe, že se ti líbí jeho kámoš. Představ si, jak by ti bylo, kdyby ti on na rande zasněně vyprávěl o tvé nejlepší kamarádce.

Budeme jen kamarádi.

Tuhle větu neuslyší rád ani tvůj přítel, ani jiný kluk, který třeba usiluje o tvé srdce. To proto, že jsou ta slova nicneříkající. I když to pro tebe bude třeba těžké, zkus se překonat a vysvětlit dotyčnému popravdě, proč o něj nemáš zájem. Tvá odpověď ho třeba zabolí, ale v tomhle případě bude pravda mnohem lepší než povrchní přetvářka.

Anička

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *