Jak sbalit kluka?

Líbí se ti jeden kluk, už dlouho po něm pokukuješ a ráda bys s ním začala chodit? Zatím ses neodvážila ho oslovit a potřebuješ vědět jak na něj? Čti dál, frendka ti poradí.  

V prvé řadě se uklidni, to že nemáš dostatek sebedůvěry a nemůžeš sebrat odvahu na to, abys ho oslovila je normální. Jen málokterá to zvládne sama bez rady a podpory a ještě k tomu na jedničku. Věř tomu, že to jde –  někdy je to dokonce nutnost. Nechat na klucích, aby ten první krok udělali sami, by totiž mohlo trvat pěkně dlouho…

Chce to je zvýšit si trošku sebevědomí a jít štěstíčku naproti.

svadeni

Měj se ráda

Začít je třeba u tebe. Aby tě někdo mohl mít rád, je třeba, aby ses měla ráda sama. Pokud tomu tak úplně není, přečti si jak si zvýšit sebevědomí a zkus to.

Jen nezapomeň, že to s tím sebevědomím nesmíš přehánět. Jakmile to přeženeš a budeš se před tvým klukem nakrucovat zmalovaná, v minisukýňce s hlubokým výstřihem. To by tvé image moc neprospělo. Všeho s mírou, výstřih ano, ale decentní, aby měl touhu tě poznat. Podpatky ano, ale ne deseticentimetrové štekle, aby tě nemusel hned doprovázet na chirurgii.

Usmívej se

Jakmile budeš sama se sebou spokojená, dej se do svádění. Až se uvidíte a zavadíte o sebe pohledem, neodvrácej pohled. Raději třeba pokývni hlavou a usměj se. Na hezký úsměv jen tak nezapomene. Jakmile to uděláš několikrát, bude mu jasné, že se ti líbí.

Naslouchej mu

Až se spolu uvidíte a budete si konečně povídat, odhoď všechen stud. Zkus se nepotit, nečervenat, nekoukej do země a nemektej nesmysly. Buď přirozená, v klidu a snaž se být sebejistá. Hlavně ho poslouchej, nabude tak dojmu, že se ti může svěřit. Pokud ti přijde vtipný a že kluci opravdu vtipní umí být, směj se s ním. Bude mít radost a bude mít zájem tě příště zase rozesmát.

Najdi společné známé

Svět je malý a tak se vsadím, že najdete alespoň jednoho společného známého. Zkus se po někom takovém podívat. Může vás třeba představit, nebo pomoct, jestli nevíš, jestli je zadaný nebo co ho zajímá.

Společné zájmy

A když už jsme u toho, není úplně od věci si zjistit, jaké věci ho zajímají. Jestli najdeš nějakou shodnou aktivitu, věnuj se ji. Budete mít spolu totiž o čem mluvit. Rozhodně však nechoď všude, jen proto, že tam bude on. Získal by pocit, že ho sleduješ a nebylo by mu to příjemné. Opravdu se snaž spojit pouze stejné zájmy, které jsi měla i předtím, jen se jim nyní věnuj trochu víc. Například, pokud chodí do posilovny je to super, zajdi tam s kámoškou, nemusíš hned na stroje, ale třeba se přihlaste na kurz zumby, pilatesu nebo aerobiku.

Tak co, odvážíš se?

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

4 komentářů

 1. Pavlinka napsal:

  Jak sebrat kluka kámoš se

 2. Maggie napsal:

  Ahoj libi se mi jeden kluk z nemocnice. Usmivame se na sebe, prohodime spolu par slov,ale ani jeden neudela prvni krok. Jak dal ?

 3. kacka napsal:

  my spolu chodíme do třídy ale ja fakt nevim jak ho oslovit

 4. Maria napsal:

  podívej se na něho a usměj se a mrkni na něho očkem.To určite zabere.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *