Jaké koncerty nás letos čekají?

Minulý týden v pražské O2 aréně vystoupil kanadský fešák Michael Bublé, který k nám dojel v rámci turné k poslednímu albu To Be Loved. Koncík to byl jedním slovem skvělý… Lituješ toho, že si se na něj nedostala a jsi zvědavá, na jaké další letošní koncerty se můžeš zajít podívat?

Třeba hned 10. února přijedou kultovní Depeche Mode, opět do O2 areny. Je sice pravda, že lístky už jsou dávno vyprodané, ale možná můžeš zkusit štěstíčko a před koncertem zajít před arénu mrknout, jestli je tam někdo neprodává. Pouhé 4 dny na to vystoupí v pardubické ČEZ Aréně legendární britská kapela Deep Purple. Možná namítáš, že tihle staříci nejsou nic pro tebe. Budiž, ale jsou to neskutečné legendy a je jen otázkou času, kdy jim na koncertování dojde šťáva a pak už je na vlastní oči nikdo neuvidí.

Kytara a koncert

Na pražském Výstavišti 28. února zahrají skotští Simple Minds v rámci turné k 35. výročí vzniku kapely. V rámci Album Tour 2014 přijede do pražské Incheba Arény 11. března koncertovat nizozemská symfonic-metalová skupina Within Temptation. Takže máš-li ráda metal, honem si kup lístky.

Super zpráva je, že k nám po jedenácti letech přijede charismatický popový zpěvák Robbie Williams. Ten zavítá do pražské O2 arény 26. dubna, kde představí nové studiové album Swings Both Ways. “Williams se na něm po čase opět vyznává ke své lásce, ke swingu. Nové album obsahuje sedm předělávek klasických swingově laděných songů a šest novinek,” řekl zástupce pořádající agentury Live Nation Petr Novák.

Americký zpěvák, herec, producent a hezoun Justin Timberlake si za místo svého prvního vystoupení v Česku 3. června zvolil pražskou O2 arenu. Kdo má rád zahraniční písničkáře, musí 11. června do Kongresového centra v Praze, vystoupí zde Tori Amos.

Znovu k nám zavítá i americká skupina Thirty Seconds To Mars, která 30. června zahraje v Tipsport Aréně na pražském Výstavišti.

Naše mamky, ale možná i nás potěší Kanaďan Bryan Adams, který zahraje 18. června v Brně. V pražské O2 areně vystoupí 20. června americká kapela Nine Inch Nails.

Metalová skupina Metallica zavítá 8. července se svojí show Metallica By Request do Prahy. Koncert, o jehož programu rozhodne samo publikum, se uskuteční na Aerodrome Festivalu na holešovickém Výstavišti.

Tak co, chytil tě nějaký koncert za srdce? Kam zavítáš ty?

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *