Můžou holky udělat první krok?

Strašně se ti líbí kluk, pokukujete po sobě, ale on pořád ne a ne k tobě přijít? Nevíš, jestli se hodí, abys ho oslovila jako první?

Zapomeň na předsudky! Nejsme přece sto let za opicemi, abys musela čekat na to, až se tvůj idol odhodlá k tobě přijít a oslovit tě. Často je mnohem lepší a rychlejší sebrat odvahu a ulovit si svůj idol sama. Není to zrovna jednoduché, ale pokud se dotyčný třeba stydí tě oslovit, tak to určitě ocení!

Zapomeň ale na staré hlášky typu: Kolik je hodin? nebo Jak se dneska máš? Zkus něco originálnějšího. Frendka ti sem hodila pár tipů:

  • Prosím tě, nemáš něco na psaní? Ráda bych si někam napsala tvoje telefonní číslo.
  • Ráda bych ode všeho a od všech utekla, ty bys mi ale nevadil. Nechtěl bys mi dělat společnost?
  • Jak tak na tebe koukám, snažím se uhodnout, jak se jmenuješ. Když ti řeknu dva tipy, prozradíš mi, jestli jsem se trefila?
  • Tak už dost! Celou dobu přemýšlím, jak tě co nejvtipněji oslovit, ale fóry mi dneska nejdou. Jak jsi na tom ty?

Pokud ti tyhle hlášky příjdou moc troufalé, tak to zkus jednodušeji. Pochval mu třeba empétrojku a zeptej se, co poslouchá. Pokud ti odpoví něco, co máš taky ráda, tak to rozveď dál a zeptej se, jestli se třeba nechystá na nějáký fesťák. Nebo mu pochval jeho bundu, zeptej se, kde ji koupil. Vymysli si třeba, že jdeš s bráchou na nákupy a potřebuješ tip, kam ho vytáhnout.

Bojíš se, že tě s tím odpálkuje? No a co? Pro jednoho kluka se přece nebudeš užírat. Určitě není první ani poslední a jeden z triků uplatníš někdy příště.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *