Nastal rok Dřevěné Kozy, co to znamená?

Před necelým týdnem podle čínského kalendáře vstoupil v platnost do roku Dřevěné Kozy. Co říká o tomto roku astrologie? Co můžeš od tohoto roku očekávat?

Podle čínského horoskopu nás po rychlém a divokém roce Dřevěného Koně čeká mnohem klidnější rok, v platnost vstoupil už 19. února, takže si ho už můžeme plnými doušky vychutnávat. Trvat bude až do 7. února roku 2016.

Koza je symbol ženské energie, harmonie a pohody. Takže by si v něm měly lebedit obzvláště ženy.

rok drevene kozyKoza je rohatá, takže je zároveň tvrdohlavá a neústupná a může značit, že konflikty, které už vznikly, hned tak neskončí, situace by se ale měla postupně stabilizovat.

Co se týká zdraví, energie roku způsobit problémy se slinivkou a žaludkem se současným nárůstem obezity. Velký pozor by si měli dávat především diabetici a lidé se sklonem k nadváze. Takže pozor na svůj jídelníček. Dopřávat si můžeš všechno, ale všeho s mírou.

Koza představuje dobré mezilidské vztahy, je nakloněná mateřství a založení rodiny. Takže jestli ještě nechceš mimčo, kup si kondomy! :-)

Ti, kdo věří v dobro, by měli čekat úspěch a štěstí. Ti, kteří budou schopni v tomto roce pracovat tvrdě, dostanou velkou možnost se rozvíjet a šplhat nahoru. Rok Kozy je skvělým obdobím pro výtvarníky, literární tvůrce a skladatele, mnozí z nich budou mít možnost získat v následujícím roce věhlas a uznání.

Mírumilovnost a aura kozy si v roce 2015 najde cestu k většině lidí. Nejdivočejší časy nás čekají v období Draka od 20. března do 20. dubna.

Pamatuj na to, že ať je předpověď roku 2015 pro tvoje znamení lepší nebo horší, vždy jsi pánem svého osudu ty. Tak hodně štěstí.

Martina M.
foto: openclipart.org

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Susan napsal:

    nevite, kde zjstit, v jakem cinskem znameni jsem se narodila ja? jsem narozena 11.5.2002 a taky jestli se k sobe hodime s klukem narozenym 30.9.2001?? :-) prosim prosim

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *