Tajemný bod G

O co vlastně jde? Tajemný bod se jmenuje po berlínském lékaři Grafenbergovi, který svůj objev zveřejnil v roce 1950. Od té doby má bod G vyhrazeno své pevné místo nejen v dámských a pánských časopisech, ale jsou mu věnovány i rozsáhlé kapitoly v sexuálních příručkách.

Je pravda, že velké procento žen je schopno bod G nalézt a při jeho dráždění zažívá pocity, které jsou odlišné od pocitů vznikajících bez jeho dráždění. Avšak zhruba 20% žen necítí při jeho dráždění žádné zvláštní pocity. Jedná se tedy o velice individuální záležitost.

Jak má žena postupovat, chce-li najít svůj bod G? Nalezne ho většinou na přední straně pochvy v její první třetině. Jedná se o houbovitou tkáň, která při dráždění zduří, takže se dá nahmatat jako malý váleček. Mnoho žen však lokalizuje svůj bod G jidne, než je ono obvyklé místo v první třetině pochvy a některé ženy tento bod nikdy nenajdou. Proto při hledání bodu G musím ženám i jejich partnerům doporučit trpělivost a hlavně neočekávat dopředu žádné velké zázraky. Mohou se dít, ale také nemusí.

S drážděním bodu G souvisí kromě zvláštních vnitřních prožitků ještě jeden vnější efekt. Jedná se o takzvanou “ženskou ejakulaci.” Při dráždění bodu G se totiž často stává, že žena vyloučí bezbarvou tekutinu bez zápachu, kterou může považovat za moč (dříve byly ženy kvůli tomuto vnějšímu projevu považovány za nečisté). S močí však nemá ženský ejakulát nic společného.

Ve Spojených státech, kde mají kurzy téměř na všechno, existují i kurzy typu “Jak najít svůj bod G”. Za určitý obnos vám zde instruktorka vysvětlí a posléze i názorně ukáže, jak na to. V praxi to znamená, že před vámi nepokrytě masturbuje, načež to před zraky všech dalších účastníků kurzu zkoušíte po ní. V rámci instruktáže vám může instruktorka také vést vaši ruku, nebo přiložit vlastní přímo k dílu. Účel světí prostředky.

V České republice neexistují kurzy zaměřené speciálně na hledání bodu G, pilné hledačky však mohou ukojit svou žízeň po vědění v některém z kurzů tantrického sexu, kterých je i v Čechách dost a dost. V těchto kurzech se nejdříve zaměřujete na duševno, očišťujete svou mysl od mentálních bloků, abyste mohly plně proniknout do božských dimenzí sexuální extáze. K psychickému výcviku se pak samozřejmě přidružuje část fyzická, kde už jde do tuhého. “Tam už je to o ruce na genitáliích,” potvrdil i jeden z instruktorů tantrického sexu. Nutno dodat, že ruka nikdy nepatří instruktorovi, smí to být jen ruka vaše, nebo vašeho partnera.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *