Barvy mluví – aneb věštění z šatníku

Barvy nejenže lahodí oku, ale také jsou součástí různých testů či horoskopů. Mají vliv na naši psychiku i okolí. V šatníku máme kousky různých barev, podle módy i vlastní obliby, s jejich pomocí však můžeme také zjistit, jaký budeme mít den.

Netřeba zaříkávadel či zapalování svíci, stačí zavřít oči a zalovit ve skříni. Modýlek, který vytáhneš pak bude tvojí ,,tarotovou“ kartou pro dnešek. Nebo přesněji jeho barva (případně barvy). Samozřejmě by sis vylovený poklad měla vzít skutečně i na sebe, takže ještě před zahájením věštění raději provětrej šatník, aby si nakonec nevyrazila v oblíbeném tričku ze školky :)

A co barva o daném dni a tvém naladění prozrazuje? Bílá je barva nevinnosti, ať už hodláš podnikat cokoliv, punc neviňátka ti pomůže z problémů. Růžová patří snění a romantice, zřejmě se neubráníš zaláskovaným vizím. Červená je barva sebevědomí a vášně, pokud sis vytáhla modýlek v téhle barvě, lepší den k oslovení své tajné lásky sis nemohla přát.

Fialová barva bývá považována za magickou, nepochybně tě čekají magické chvíle. Pokud sis vytáhla žluté oblečení, můžeš se těšit na sluníčkový den, neboť žlutá je barva dobré nálady. Plná energie budeš i v případě oranžového modelu, protože oranžová spolehlivě dobíjí baterky.

V případě zelené barvy si naopak dosyta vychutnáš její uklidňující efekt, v této barvě se nemusíš bát žádné hádky. Modrá barva zase podporuje komunikaci a žhaví mozkové závity na plné obrátky, takže si hravě poradíš před tabulí i při písemce.

Zemité odstíny hnědé naopak prozrazují realistické rozpoložení a pevnou půdu pod nohama. Šedá barva, která bývá přisuzovaná šedým myškám, ve výkladu spíše prozrazuje sklon k tajnůstkaření. Černá barva se přes různé kulturní tradice v rámci věštby pojí s mocí a rozhodností.

Případně se v komentářích poděl, jak to sedlo! :)

Zapi :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *