Jak si užít zábavu s televizním programem

Sedíš doma u telky a říkáš si, že by to chtělo nějakou zábavu, ale na hory je daleko, nikdo nemá čas, a pohádky a veselohry, co běží v televizi, si viděla už stokrát? Jeden z receptů, jak se pobavit už při čtení televizního programu, se ke mně dostal nedávno na jedné sociální síti.

Kouzlo spočívá v tom, že z názvů známých filmů necháš vypadnout jedno písmenko, a dopíšeš stručné info o ,,novém“ filmu. Na internetu už kolují inovace Malého velkého muže, Šestého smyslu, Lvího krále, ale i staré české klasiky.

Například – Šestý sysl – zahrádkářská kolonie je neustále terorizována inteligentními hlodavci. Lví krá – dokument o lvu vychovaném vránami, Obří holubi se vracejí – volné pokračování Ptáků, Jáchyme hoď ho do Troje – ze života pražských taxikářů, Petrolejové lamy – souboj honáků proti olejářské lobby, Malý velký už – eroticky akční film…

Nedalo mi to nezkusit, a vida jaké perly skrýval štědrovečerní program! Křížené meče – veselohra, ze života současných vědců. Dvanáct měsíků – dokument mapující uplynulý rok 2012. Hrátky s četem – romantický film s humoristickými prvky.
Dobrodružství malé andy – film na motivy primáckého seriálu. Bušku, z pytle ven! – když je krize, i čerti propouštějí. Větáci – detektivní příběh na pozadí olympiády z češtiny. Moulové a kouzelná flétna – investigativní sonda do zákulisí politických praktik.

Na samotě u esa – erotický film z prostředí venkova. Sedm a ví – retro snímek ze soudních síní. Velký Je – štědrovečerní pohádka pro dospělé. Jak princezny po ocích tancovaly – feministické tažení proti pytlákům podle skutečné události…

Tak, až ti příště padne do ruky televizní program, příjemnou zábavu :-) a případně se poděl v komentářích.

Zapi:)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *