Královští naháči!

Na anglickou královskou rodinu se valí jeden skandál za druhým. Je div, že královnu Alžbětu II. tento měsíc ještě neklepla pepka. Nejdříve se v tisku objevily nahé fotky druhorozeného prince Harryho a o čtrnáct dní později fotky do půl těla nahé vévodkyně Kate.

Zlobivý Harry

Princ Harry je se svými skandály proslulý. Díky bulváru je už o něm známo, že kouří trávu, šňupe vodku nebo chodí na maškarní v esesácké uniformě. Také je proslulý svými nesčetnými románky. Ale takový průšvih ještě neměl.

Britský deník The Sun uveřejnil Harryho fotku, na které si drží své „korunovační klenoty“ a to bez jediného kousku oblečení. A fotkami to neskončilo. Do médií se dokonce ozvaly dvě dívky, které tvrdily, že mají video s nahatým princem. Na Harryho se ale přece jen usmálo štěstí. Média o video neprojevila zájem, tak moc ho asi zesměšnit nechtěla.

Princ Harry je tak trochu předurčen k tomu, aby si užíval života plnými doušky a příliš nedbal na královskou etiketu. Ví, že jako druhorozený na trůn nejspíš neusedne, a tak si nějaký ten skandál může dovolit. A jeho lid ho za to miluje. Za to, že i on občas udělá botu jako normální člověk.

Asi nikoho nepřekvapí, co vyplynulo z jedné nedávné ankety: na večírek by lidé raději vyrazili s princem Harrym než s jeho starším bratrem Williamem. No, není se čemu divit.

Zneuctěná Kate

Pořádnou ostudu si také utržila manželka prince Williama, vévodkyně Kate Middleton. Ta s princem vyrazila na dovolenou do francouzské Provance a nic netušící zrady odhodila horní vršek plavek. A malér byl na světě! Francouzští paparazzi byli bedlivější než čekala a při jejím odhaleném opalování ji vyfotili.

Královští manželé si to ale jen tak nenechali líbit a deník a fotografy zažalovali. A byli úspěšní! Francouzský soud zakázal publikování nahých fotografií Kate pod hrozbou pokuty deset tisíc eur. Pár si také vymínil, že všechny fotky nebo kopie jim musejí být vráceny.

Modrá krev v zajetí bulváru

Vyplývá z toho jediné. Královská rodina je pod hledáčkem bulváru stejně jako jiné celebrity. Ale to, co si může dovolit obyčejný smrtelník nebo celebrita, o tom může modrá krev pouze snít. Ale protože i králové a královny jsou přece jen lidé a jsou navíc dobrým prodejním artiklem, nějakého toho průšvihu se určitě ještě dočkáme.

Kristýna Dušková
Zdroj: www.blesk.cz
www.mojecelebrity.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *