Neozval se po prvním rande!

Byla jsi na prvním rande s bezva klukem? Připadalo ti, že vše šlo jako na drátkách a že jste dvojka, která k sobě prostě patří? Jenže teď už uběhl nějaký čas a on se pořád ne a ne ozvat. Říkáš si, kde se stala chyba a začínáš se trýznit? Chceš mu napsat romantickou smsku s vyznáním anebo ho naopak poslat do patřičných mezí? Radši brzdi a přečti si, co všechno může být za tím, že ti nenapsal.

V prvé řadě si uvědom, že to že ti nepíše, neznamená, že jsi ty zklamala!

Kluci jsou trochu jiní než holky a na různé situace nahlížejí jinak než my. To, že nám rande připadalo super, neznamená, že z něj byl unešený i on.

holka a iphone

Přehraj si rande zpětně

Nejdříve si sáhni do svědomí, jestli si něco vyloženě nezpackala. Co třeba? Tak třeba to, že jsi se opila, nebo že jsi mluvila jako dlaždič nebo, že jsi se místo jemu věnovala spíše mobilu…

Pokud totiž kluk z tvého chování zaznamenal podobné chování, nemuselo se mu to moc líbit. I když třeba taková vůbec nejsi, mohl nabýt dojmu, že máš sklony k závislostem, ať už na alkoholu nebo internetu apod.

Pokud si nejsi vědoma svého nevhodného chování, může být důvodem chemie. Ale ne ten předmět ve škole, ale chemie, která panuje mezi lidmi. Taky si to možná už poznala na vlastní kůži. Někdo ti prostě nesedne jako člověk, někdo ti nemusí „vonět“. A pokud toto mezi dvěma lidmi není, můžeš se stavět na hlavu, ale vztah z toho prostě nebude.

Další věc na kterou můžeš přijít, jsou signály. Když si přehraješ zpětně rande, nestalo se třeba to, že jsi ty jsi mu dávala najevo svou náklonnost tím, že ses ho sem tam dotkla nebo ho jako mimoděk pohladila nebo poplácala a on ti to nijak neopětoval? Pokud něco takového proběhlo, nebo spíše neproběhlo, dal ti tak vlastně najevo odmítavá postoj.

Pravidlo tří dnů

Nelze to brát jako dogma, ale dá se říct, že když mu s tebou bylo dobře a zaujala jsi ho, ozve se ti do tří dnů od rande. Ale pozor, někteří kluci jsou nesmělí a potřebují popostrčit. Navíc v dnešní době plné emancipace neplatí, že se ti jako první musí ozvat on. Pokud chceš vědět co a jak, prostě mu do těch třech dní napiš ty. Napsat můžeš třeba to, že se ti to líbilo a že by ses nebránila tomu se někdy zase potkat. A pak uvidíš.

Buď se takové příležitosti chopí a odepíše ti, anebo ne a pak je jasné, že on o vztah nestojí.

Proč tomu tak je neřeš! Prostě to přijmi jako fakt a dál se v tom nenimrej. Po světě přece běhá kluků… :-)

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *