Poprvé u rodičů

Už spolu nějakou dobu jste, všechno vám perfektně klape – můžete spolu dlouhé hodiny klábosit o čemkoli, smějete se, nehádáte se, zkrátka chcete spolu být pořád. V tom případě přichází čas na další fázi vztahu a to na představení rodičům. Je zcela přirozené, že se bojíš, jak na tebe budou reagovat, jestli se jim zalíbíš nebo jestli tě hned u dveří uzemní nepříjemnými dotazy a poznámkami.

K tomu, aby ses zalíbila, začněme od úplného začátku, tedy u oblečení. Předem zapomeň na nějaké hluboké výstřihy nebo kraťoučké sukně, vyber spíše džíny a svetřík nebo košili, určitě nic nezkazíš ani šatami na kolena a lehkým svetříkem nebo džískou přehozenou přes ramena. Samozřejmě by nemělo být výrazné ani líčení, ideální volbou je jenom řasenka, tvářenka a lesk, jednoduché, ale zároveň galantní. Starší generace si potrpí na nenápadnost, proto zvol spíše odstíny hnědé, těmi nikdy nic nezkazíš.

Dalším bodem je rozhovor. Zavděčit se můžeš hned mezi dveřmi, když pochválíš hezky vyzdobenou předsíň a příjemnou atmosféru, kterou tak hezká předsíň hned nabudí, nebo přítelově mamince pochválíš perfektní účes. Kterou ženskou neoblomí dokonale mířená lichotka? :-)

Samozřejmě se připrav i na všetečné otázky, které s devadesáti devíti procentní jistotou padnou. Je dobré připravit si předem odpovědi, ať později zoufale nelovíš v paměti věty, kterými bys neurazila a zároveň nadchla.

Pokud tě rodiče brzy pozvou na další návštěvu, můžeš si oddechnout – mise byla splněna a ty jsi prošla.

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *