Co si NEobléknout na diskotéku?

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme se museli spokojit s tím, že si v pátek večer sedneme před televizi k našemu oblíbenému seriálu nebo filmu. Tyhle časy dávno odvál čas a my jsme se dostali opět do doby, kdy můžeme vyrazit ven za lidmi a zábavou, do doby, kdy je nejlepší trávit páteční večery uprostřed tanečního parketu, kde na nás ze všech stran křičí hlasitá hudba. To nám, myslím, nemůže nikdo vyčítat. Rozhodně by nám ale mohly být vyčítány nějaké prohřešky, co se dalšího chování a oblékání týče a Frendka se rozhodla vypsat vám ty nejdůležitější.

diskoteka

Tady jsou:

1. Čouhající ramínka od podprsenky, nedej bože podprsenka celá

Tohle je pravidlo, kterého bychom se měli držet i v běžném životě a nejen na diskotékách, je to stejně důležité, jako neotvírat cizím lidem. Pod trička bez ramínek nepatří u podprsenky ani gelová ramínka, ani ramínka stejné barvy, odlišné už vůbec ne. Pod taková trička patří prostě podprsenky bez ramínek, bez výjimek!

2. Oblečení špatné velikosti

Ať už jste hubené sebevíc, vždycky pamatujte na to, že nevypadá hezky, když se posadíte a tu se vám vytáhne tričko, tu trochu sjedou kalhoty a vy přetékáte do všech stran, i když je to jen o pár deko. Volte si oblečení, které tohle nikdy nedopustí, protože věřte, že to potenciálního kluka na tanec snadno odradí.

3. Alkohol

Bylo-li vám osmnáct nebo ne, tohle si pamatujte – žádná společensky unavená slečna nevypadá hezky! Ve dne nebo v noci, prostě ne. Pokud už se opravdu chcete něčeho napít, zavčasu zjistěte, kdy už vám stačí a tím se řiďte.

Anička S.
foto: Elviss Railijs Bitāns / pexels

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *