Tyhle novinky si musíš přečíst!

Ráda utíkáš z reality do světa knih? Holky z redakce Frendky taky, a tak pravidelně sledují, jaké knižní novinky vychází.

Mrkni na tipy, které vydali v Albatros Media a inspiruj se, co by ti mělo přibýt v knihovně.

A pozor, o knihu Šepotání chystáme již brzy soutěž! :-)

Šepotání sepotani

Alenčina říše divů je skutečná! Jen je mnohem temnější…

Alyssa slyší šepotání květin a hmyzu, je to dar, který připravil o rozum už její matku. Pocházejí totiž z rodiny Alice Liddelové, lépe známé coby Alenky z říše divů, skutečné inspirace Lewise Carrolla, podle níž stvořil svůj proslulý fantaskní svět. Alyssa se spolu s kamarádem Zachem dostane trhlinou v zrcadle do Říše divů, jež je mnohem ponuřejší, než jak ji zná z knížek. Cestou je doprovází podezřelý, ale svůdný Morpheus. Dá se mu opravdu věřit?

elitaElita 

Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, její první láska? America nejvíce ze všeho potřebuje čas, avšak zbytek Elity přesně ví, co chce. A okamžik rozhodnutí se neodvratně blíží. Pokračování bestselleru Selekce.

Příběh moderní Popelky nekončí.

Druhá stříbrná kniha snů druha stribna kniha snu

Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování pokračují. Navíc tu existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty – jak přes den, tak v noci…

Druhý díl napínavé snové trilogie od bestselerové autorky Kerstin Gierové!

Kterou si vybereš ty? 

Zdroj: Albatros Media

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *