Čeští olympijští hezouni

Olympiáda je konečně tu a koho sport jen trochu baví, má v televizi hned na co koukat. O to více, když tam naší malou zemičku reprezentuje tolik fešáků. Frendka pro tebe připravila hned několik fotek z nich.

Michal SlesingerTřeba takový biatlonista Michal Šlesing rozhodně nepatří mezi ty nejmladší sportovce, ale stále je na co koukat, nemyslíš? Mezi jeho záliby patří převážně adrenalinové aktivity jako seskoky s padákem, potápění, horolezectví, divoká voda, paintball.

alexander salakStrakonický rodák se slovenským jménem Alexander Salák by mohl hned změnit povolání a začít s modelingem. S čepicí, přilbou nebo bez…zkrátka vždy mu to moc sluší.

Jiri NovotnyJiří Novotný hraje hokej reprezentativně od svých sedmnácti let a rok od roku vypadá lépe. Něco bude na tom, když se říká, že muži zrají jako víno. Jiří je toho zářným důkazem.

vladimir sobotkaVladimír Sobotka patří k mladší hráčům našeho hokejového týmu a jako by z oka vypadl americkým hercům, kteří často hrají lamače dívčích srdcí na vysokoškolských kolejích. Z jeho uhrančivého pohledu je jasné, že mu hodně holek neodolá.

Petr NedvedPetr Nedvěd patří mezi ostřílené hokejisty, první start na olympiádě měl mít už v roce 1994, nakonec z toho ale sešlo. Tento charismatický hráč bude ostatním hráčům určitě velkou podporou. A je také o důvod víc, proč se holky koukají na hokej. :-)

Tomas PlekanecNebo je tvým favoritem spíše Tomáš Plekanec, zvaný Pleky? Ten je bohužel již „obsazen“ zpěvačkou Lucií Vondráčkovou a nám nezbývá než jí tiše závidět, ale když to jeho kolečko mu tak sluší…

roman koudelkaFanynky skoku na lyžích už určitě mají v merku Romana Koudelku, kterému přátelé neřeknou jinak než Koudy a který nás bude v této disciplíně reprezentovat i letos.

michal brezinaA co říkáš na krasobruslaře Michala Březinu? Jsi zvědavá, jak mu to bude slušet letos na ledové ploše? Podívej se na jeho fotku, která by odolala jeho sladkému pohledu?

Tak co, kdo je tvým favoritem? Nebo máš snad jiného oblíbeného sportovce?

Martina Mlsná

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *