Co dělat o pololetních prázdninách?

Ať už dopadlo vysvědčení jakkoli, jsou tu pololetní prázdniny. A i když trvají jen jeden den, je to den volna, který trávíme často sami bez rodičů a bez školy. Co dělat?

Frendka má hned několik nápadů, jak tento super den strávit.

nohy

V prvé řadě se vyspi. Nemusíš jít do školy na osmou ráno, tak toho využij, budík nech odpočinout někde v šuplíku a spi, co je libo. Tvé tělo se vyvíjí a k vývinu potřebuje kromě jídla, pití a vzduchu i spánek. Ve spánku tělo regeneruje a může ti to jen prospět.

Dělej cokoli, na co nemáš jinak čas. Chtěla ses už dlouho potkat s kámoškou a pořádně poklábosit? Honem se s ní spoj a domluvte se, že se potkáte. Můžete jít buďto někam ven, nebo si udělat holčičí den u některé doma.

Co dělat venku? Využijte toho, že je venku zima, co takhle zajít na veřejné bruslení, nebo si jít zablbnout do bazénu?

Co dělat doma? Zkrášlete se, naneste si masku, zkuste nové účesy nebo si pusťte nějaký filmík. Nebo… si už připravte valentýnky. Valentýn je tu cobydup!

A co když jsi měla hóódně špatné vysvědčení a rodiče jsou pořád ještě naprdnutí? Připrav jim překvápko. Využij volné chvilky a ukliď doma, ustel jim postel, nebo uvař oběd nebo upeč nějakou dobrůtku! Že to neumíš? Nevadí. Sáhni po kapesném a kup jim čokoládu, ta je na nervy a bude se jim pak lépe odpouštět.

Každopádně si ten ten užij.

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *