Co nového v kinech?

Začíná jaro a venku to s přibývajícím sluníčkem začíná vypadat veseleji. Pořád to ale není na to, abychom volný čas proseděly s kámoši na lavičce. Ještě, že je tu kino, co?

Připrav si s sebou pití a něco k chroupání, ať neutrácíš majlant za kolu a popcorn namístě a vyraz! Jo vlastně, ještě zbývá vyřešit na co… :-) Podívej se na zajímavé aktuální filmové novinky.

kino film

Když chceš udělat klukovi radost…

… musíš vyrazit na nejobávanějšího ostřelovače v dějinách USA. Film nese příznačný název: Americký sniper. Jak to vypadá, když se odstřelovač jednotek SAL vydá do Iráku s úkolem ochránit své bratry. I když je to podívaná spíše pro kluky, hlavní roli hraje Bradley Cooper, takže se bude dát na co koukat.

Když se chceš pobavit…

… je tu česká novinka Vybíjená v hlavních rolích Suchánek, Genzer, Sokol a krásná Simova Krainová a taky spousta dalších mladších nadějných herců. JFilm je natočen podle jednoho z bestsellerů Michala Viewegha a protože se jedná o komedii, zábava je zaručena.

Když máš ráda sci-fi…

… je tu novinka Chappie. Pokud se ti líbily filmy District 9 a Elysium, zaručeně se ti bude líbit i to. V nepříliš vzdálené budoucnosti dohlíží na dodržování pořádku mechanické policejní jednotky. Jak už tomu ale bývá, lidé se začínají bránit. V hlavních rolích Hugh Jackman a Sigourney Weaver.

Když miluješ pohádky…

…  je tu novinka Popelka. Těšit se můžeš na krásné šaty, účesy a příběh, který znáš odmalička.

Když máš ráda knihy Divergence…

… neměla by sis nechat ujít druhý díl knižní a filmové série Divergence. Pokračování nese název Rezistence a oproti prvnímu dílu je výpravnější a akčnější. Hlavní hrdinka Tris v podání vycházející hvězdy Shailene Woodley pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlastními démony. Idylická společnost žijící v symbióze různých frakcí je nyní na pokraji války, osudy všech nabírají rychlý spád a každá volba má své následky. Tris není výjimkou. Chladnou a nelítostnou Kate Winslet doplnila do pokračování hvězda Naomi Watts.

Tak co, vybrala sis?

Sandra Špačková
foto: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *