Jsi zamilovaná? Jak o něj nepřijít?

My jsme zkrátka jiné než kluci. Když se zamilujeme, nejraději bychom s ním byly pořád a neustále mu něco psaly a obletovaly ho. Ale oni ne, oni se nám jen tak neozvou. My si pak lámeme hlavu nad příčinou a jsme totálně zoufalé. Co dělat a co naopak nedělat, když už v tom lítáme?

srdce_laska_zamilovana

“Zavolám ti…”

Teprvé jste se párkrát viděli, ale po poslední schůzce se ti neozývá? Co dělat? V naprosté většině případů to znamená, že nejeví zájem se s tebou dál vidět. Nehledej hned ale chybu u sebe. Nejspíše jen neproběhla chemie, která je ke vztahu potřeba. Zkrátka, když kluci o holku stojí, tak si čas vždycky najdou.

Ale…Někdy to opravdu může znamenat, že jen nemá čas, tak ho prosím nezahť zprávami typu: Slíbils, že zavoláš apod. To ho od zavolání může pěkně otrávit.

Nebombarduj ho smskama

Nevidíte se celý den a ty bys mu nejraději posílala každou minutu zprávu o tom, kde jsi, co děláš a s kým jsi? Tak na to hned zapomeň, je hezké, že na něj pořád myslíš, ale takhle by sis zaprvé velice brzy vybila všechen kredit a za druhé bys ho pěkně otrávila. Když spolu nejste, dopřej mu trochu volnosti. Až se uvidíte, všechno cos mu chtěla napsat mu řekneš a on to tak nebude muset podstupovat dvakrát.

Nevolej mu 5x denně

Když už jsme u těch smsek platí to i o volání. Jasně, neznamená to, že mu nemůžeš jednou denně zavolat, ale rozhodně mu nevolej každou hodinu a neptej se ho, kde je a co se chystá dělat. I v tomto případě pamatuj na volnost. Absolutní zákaz telefonování platí, když je zrovna s kámošema – přece nechceš, aby se mu smáli, že je podpantoflák?

Alkohol k mobilu nepatří

Jdete si s kámoškama vyrazit a hodláte pít? Pak nechej telefon doma. Ať se děje co se děje. Obzvláště v případech, kdy něco řešíte a hrozí, že mu v opilosti řekneš něco, čeho bys mohla litovat.

Už mi nepíše, děje se něco?

Nezapomeň, že kluci jsou tvrďáci, kteří si nepotrpí na to, aby několikrát za den vyznávali lásku přes smsku Určitě mu nedělej scény, když ti celý den neodepíše na smsku, ve které se neřeší nic zásadního. Oni na to holt nejsou a to, že se hned neozývá neznamená, že už o tebe nestojí.

Sandra Špačková
foto: freestocks\unsplash

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *