Listopadové knižní novinky – vybereš si?

Listopad je sice krásný a venku to hraje všemožnými barvičkami, ale je zima, takže na vysedávání venku to absolutně není. Proto je potřeba hledat jinou zábavu. Není nad idylku poležet si pod peřinou s dobrou knížkou, ne? 

Navíc se blíží Vánoce a pokud nechceme všechno nechat na poslední chvíli, je načase se začít rozhlížet. Podívej se, jaké knihy nově vyšly a inspiruj se. Třeba najdeš nějakou knihu, kterou prostě musíš mít, nebo kterou naopak musíš někomu koupit. :-)

Rudá královna rk

Vydejte se na dobrodružnou cestu do země, kde na barvě krve záleží. Čeká na vás strhující příběh Mare Barrowové, sedmnáctileté dívky patřící mezi Rudé, prosté občany žijící pod krutovládou Stříbrných, válečníků s božskými schopnostmi a stříbrnou krví. Napínavý světový bestseller o tom, že se sílou je nebezpečné si zahrávat.

zdZmizelé dívky

Dara a Nick bývala nerozlučná dvojka. To bylo ale před tím, než Dara políbila Parkera, nejlepšího kamaráda Nick, a před tou nehodou, po které zůstala Dařina krásná tvář zjizvená. Od té doby se sestry naprosto odcizily a nemluví spolu. Nick se sice rozhodne, že vše, co ztratila, získá zpět, ale Dara už má jiné plány…

Lauren Oliverová ve svém nejnovějším románu vytvořila svět ztrát a podezírání, v němž obě sestry hledají nejen jedna druhou, ale i samy sebe.

Dárek z pravé lásky: 12 zimních políbenídzpl

Kdy jste naposledy dostali dárek z pravé lásky? My ho pro vás máme! Dvanáct povídek od nejlepších autorů young adult knih. Do vánočních příběhů plných lásky, přátelství a pohody od Davida Levithana, Stephanie Perkinsové, Jenny Hanové, Rainbow Rowellové, Gayle Formanové a dalších se určitě zamilujete!

dcDivergentCzech

Soubor devíti nejlepších divergentních povídek z literární soutěže nakladatelství CooBoo! Texty, které popisují váš divergentní svět a vyjadřují vaši představu divergence, odlišnosti či čehokoliv jiného, co jste si pod tímhle slovem představili.

Budete číst příběhy o lásce, budete se bát i vztekat nad hlavními hrdiny, bude vám bušit srdce…

Nocte nocte

Dare je Můj zachránce. V jeho náruči se cítím v bezpečí. Uzdraví mě, zlomí mě, bude mě milovat i nenávidět. Má moc mě zničit. Možná je to v pořádku, protože to vypadá, že Finna zachránit nedokážu, a nemůžu milovat Darea, aniž bych všem ublížila. Proč? Kvůli tomu tajemství. Tajemství, které se tak moc snažím rozlousknout.

Zdroj: Cooboo.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *