Jak ho přimět, aby se do tebe zamiloval?

Zamilovala ses do něj na první pohled, ale zatímco ty jsi z něj celá šílená, on okolo tebe chodí jakoby nic? Co dělat, abys ho přiměla k tomu, že jsi pro něj ta pravá?

Říká se, že lásce neporučíš, věř ale, že trochu pomoct se jí může. Přečti si, co dělat, abys ho zaujala, našli jste společnou řeč a aby se do tebe zakoukal?

Buď sama sebou

V prvé řadě je moc důležité, abys zůstala sama sebou. Nikdo nestojí o to, aby ses kvůli někomu přetvařovala a měnila svou osobnost. Pokud máš pocit, že když budeš sama sebou, nebude o tebe jevit zájem, ruce od něj pryč. Když tě má mít někdo rád, musí tě mít rád, takovou, jakou jsi.

zamilovany kluk

Najdi společné zájmy

Každý člověk je jiný, ale je dokázáno, že je nám mnohem příjemněji, když s někým máme něco společného. Nemusíte být jako dvojčata, ale je dobré mít alespoň nějaké společné zájmy. Třeba, aby se vám líbila stejná hudba, filmy nebo sport. Díky tomu můžete navázat řeč a více se poznat. Takže o něm zkus zjistit všemožné informace a když na něco přijdeš, hned toho využij. Když ne, alespoň si rozšíříš obzory.

Netlač na něj

Sice je doba emancipace, ale jak se říká „odsaď pocaď“. Klukům nesmíš dát pocit, že jsou do něčeho nuceni a platí to i o prvním rande. Takže až spolu budete mluvit, dej mu najevo svůj zájem a klidně i zmiň akci, na kterou by ses ráda podívala, ale pozvánku na rande nebo jakoukoli jinou schůzku nech raději na něm.

Buď chytrá

Při získávání jeho pozornosti na to jdi lišácky a hlavně si zachovej důstojnost, aby si tě měl proč vážit. Jakmile uvidí, že jsi nezávislá, může to pro něj být impulz k tvému dobývání. Nebuď mu neustále k dispozici a občas ho nech čekat. Ale pozor, ať to nepřeženeš s délkou.

Nevnucuj se

V žádném případě se nevnucuj, tím sama sebe shodíš a navíc budeš vypadat trapně. Tak si jeho respekt rozhodně nezískáš. Jistě, dej mu najevo svůj zájem, lichoť mu, směj se jeho vtipům, zajímej se o něj, ale jen tak, jak to on dělá u tebe. Může se totiž stát, že natrefíš na kluka, který o tebe nemá příliš zájem. Může už holku mít, může být gay, chce zůstat single, nebo je citově trochu pomalejší a bude tak potřebovat čas. Přehnaným nátlakem bys ho dotlačila do kouta, což by mu samozřejmě nemuselo být moc příjemné.

Buď opravdovou holkou

Nezapomeň, že kluci mají rádi holky, které opravdu holkami jsou. Tedy, že chtějí, abychom byly citlivé, vnímavé, křehké a něžné. Nezapomeň, že jako holka o sebe musíš pečovat. Umyté vlasy, upravené nehty, nějaká ta voňavka a čisté oblečení jsou základ!

Sandra Š.
foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. terul napsal:

    Ahoj chtěla bych se zeptat jak jste vytvořily tenhle blog-myslím. Tak,že na konci je většinou .blog.cz nebp .webnode.cz tak jak prosím odepište

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *