Jak se odmilovat?

Zamilovala ses do super týpka? Ale rozešel se s tebou? Máš pocit, že se zblázníš? Že ti pukne srdce? Come on – vzchop se. Po světě běhá super týpků ranec, tak přece se kvůli jednomu nenecháš odradit. Nikdy nevíš, co na tebe život chystá.

Jak z toho bolu ven?

Vyplač se, vykřič se a pak si udělej jen a jen tvůj holčičí den a popřemýšlej o sobě a o tvých plánech do budoucna! Tohle opakuj tak dlouho, až uvnitř sebe dojdeš k přesvědčení, že je na čase se sebelítostí skoncovat a zbavit se citů k němu.

Už jen, že čteš tento článek, znamená, že jsi na dobré cestě k odmilování. :-)

Co dál?

nestastna laskaSejde z očí, sejde z mysli

Očista uvnitř sebe nestačí, je třeba zlikvidovat vše, co máš na očích. Tady jednoznačně platí, sejde z očí, sejde z mysli. Všechno co ti dal, všechna společná fota (i z fb) – to všechno musí pryč. Pokud nemáš to srdce to vyhodit, zabal to do krabice a dej do sklepa nebo někam hluboko do skříně. Ale pozor, nesmíš podvádět a po večerech si krabici s pláčem procházet, žádné takové!

Co bude horší, je smazat všechny sms a mms z telefonu, bohužel je to další nutný krok, který musíš udělat. Pokud na to nemáš, pozvi si kámošku a udělejte to společně. Když budeš mít podporu, půjde to snadněji.

 Zaměř se na sebe a kámoše

Zkus nový sport, adrenalin tě rozpumpuje a do žil se ti vlije nová energie, což je přesně to, co potřebuješ. V zimě můžeš chodit plavat, tancovat nebo běhat. V létě třeba vytáhni kolečkové brusle nebo kolo. Čím dříve začneš, tím lépe!

Zapoj do odmilovaní akce tvé kámoše. Sportujte společně, připrav nějaký turnaj (i kdyby jen v dominu), zajděte na koncert, nebo na diskotéku – zkrátka dělej/te cokoli se ti zamane. Uvidíš, že kámoši akčnost ocení a ty budeš prima pocit.

Nevzdávej to! 

Z nešťastné lásky se nedostaneš ze dne na den. Připrav se, že to bude to dřina připomínající peklo. Přijdou slzy i pochybnosti, jestli děláš správnou věc. Rozhodně to nevzdávej a bojuj, život stojí za to! Čím dřív ukončíš tohle trápení, tím rychleji se budeš schopná zamilovat do jiného super týpka a všechnu tuhle snahu pak oceníš!

Sandra Š.

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. Adel napsal:

    Ahoj, jsem Adel, je mi 15 let a jsem zamilovaná do svého, dnes už bývalého spolužáka Pavla a nevim jak ho mám přestat milovat. Máš pravdu, někdy pomáhá se vybrečet a být s kamarády ale ne vždycky to pomůže každé, každá to snáší úplně jinak ale chce to čas, na lásku nezapomenes ze dne na den, musíš tomu dát čas aby jsi se stím smířila a vyrovnala. Já jsem měsíc ze základní školy a doteď mám problém se odmilovat. Prostě nevím jak na to a co mám dělat, pořád na něj myslím, nedokážu na něj zapomenout, protože na lásku se nezapomíná ale vzpomíná, to si pamatuj a pamatuj si, all you need is love, znamená to, vše co potřebuješ je láska a to je pravda, bez lásky to v životě nefunguje a fungovat nebude, láska je důležitá i když někdo tvrdí, že láska není hezký cit, nevěř tomu, láska je ten nejkrásnější a nejdůležitější cit, který v životě potřebuješ. Je to hezký cit ale někdy bolí, když máš představu o lásce a nedopadne to, tak jak sis myslela, tak bolí ale když ti ten dotyčný nevěří že to myslíš vážně, tak to bolí ještě víc než si dokážeš představit a to mi věř. Dávej si pozor aby jsi nebyla zaslepená láskou, musíme zapojit srdce ale i rozum, hodně štěstí.

  2. Liduska napsal:

    Pomáhá se pořádně vybrečet a být s kámošema

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *