Jsi do něj blázen? Řekni mu to dárkem!

Blíží se Vánoce a ty trávíš dny (a noci) přemýšlením o tom, co svému miláčkovi pořídit? Sice ještě nejste oficiálně spolu, nebo dokonce možná ještě nemá ani páru, zda existuješ, případně jaké city, že to k němu vlastně chováš… Jenže právě dárek může být tou malou nápovědou, která vás posune dál.

vanoce_darek pro kluka

Záleží na tom, zda se ho chystáš obdarovat osobně, aby věděl, že je dárek od tebe, nebo jestli raději zůstaneš schovaná v pomyslném santa-clausovském oblečku a nadělovat budeš tajně.

První varianta je odvážnější a umožní ti volit osobitější dárky. Klidně se neboj autorské tvorby, zkomponuj mu třeba vlastní lovesong, připrav koláž z vašich fotek nebo vyber poukaz na nějaký dobrodružný zážitek ve dvou, adrenalin je velmi dobrým stmelovacím prostředkem.

Pokud se rozhodneš být jeho tajným Santou a dáreček k němu propašovat, aniž by tušil, že je od tebe, užiješ si filmovou romantiku, kdy mu budeš moct dát najevo svoje city, aniž by hrozilo, že tě odmítne. Je třeba to však správně načasovat, nejlépe tak, aby ti neunikla jeho reakce na dárek.

Navíc bude zaručeně pátrat, kdo ho tak asi obdaroval, takže záleží na tobě, jak dlouho ho necháš v tápání. Nebo mu to můžeš ulehčit a dát mu dárek, který ho nenápadně přivede na tvou stopu. Pozor je třeba dát i na konkurenci, aby si některá z jeho méně nápaditých ctitelek nechtěla autorství přisvojit.

Ať už ale zvolíš jakoukoliv variantu, není třeba drahých darů, co se počítá, je spíše ,,výmluvnost“ tvého dárku. Takže co řekneš dárkem svému miláčkovi ty?

Zapi :)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *