Co všechno si kluci říkají?

Ze strany kluků neustále slýcháme výčitky a popichování, že si mezi námi holkami všechno řekneme. A pokud jde o kluky, že na nich nenecháme nit suchou. Nezbývá, než se přiznat, že je to tak, holky jsou hold od přírody drbny. No a co… :-) Ale frendku zajímalo, o čem si mezi sebou řeknou kluci, a tak se pěti z nich zeptala.

Co si tedy kluci mezi sebou řeknou? Baví se i o sexu?

kluciTom, 15 let: Jasně, že s kámošem řešíme holky, ale nikdy si neříkáme žádné intimnosti. Když někdo má holku, tak se zeptáme, jestli je to ok a toť vše. O intimnostech s nima fakt nemluvím.

Honza, 19 let: Teď už ne, ale když mi bylo o čtyři míň, tak mě zajímalo, jak si v sexuálním životě stojí ostatní a říkali jsme si skoro všechno. Ne se všema, ale můj nej kámoš tedy určitě věděl všechno. Teď je to jiné, teď jsem zaláskovaný až po uši a moje holka a naše soukromí je pro mě posvátné.

Viktor, 17 let: S kámošem řeším tak maximálně to, jak která holka vypadá a jak se chová, ale intimní věci řeším jen se dvěma kámoškama. Všechny tři nás totiž zajímá, názor druhého pohlaví a protože si věříme, tak nemáme problém odpovídat pravdivě. Aspoň tak vím, co se holkám líbí. Podle mé nové přítelkyně to funguje, prý ještě nechodila s někým pozornějším :-).

Dan, 21 let: No co se sexu týče, tak to řeším jedině, když je se mnou i moje holka a když jsme zrovna s jiným párem a i to jsou spíše takové narážky, než abychom o tom mluvili na přímo. Co ale s kámošem řeším jsou otázky vzájemného bydlení, vaření, uklízení a tak. Zajímá mě, jak to v porovnání s ostatními vedeme.

Kuba, 16 let: Já bohužel nemám moc zkušeností, abych se s nimi podělil s ostatními kámoši, ale ostatní v partě mluví o všem. Od toho jak která vypadá a to jako všude, až po to co říká. Upřímně řečeno, nevím, jestli se jim, až budu mít holku, budu svěřovat. Dost se totiž stydím.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *