EzyWay a Ben Cristovao v jednom klipu!

Kapela EzyWay je na světě teprve necelé tři roky a o tom, že mají našlápnuto k velmi slibné kariéře svědčí nejen fakt, že se jedná o trio fešných kluků, kterých u nás není mnoho. Jádro kapely tvoří trio bratranců – Ezy, Johny a Lukáš. Jejich cíl je jasný. Rádi by se usadili v českém éteru a chtějí se i prosadit na pódia hlavních hudebních festivalů a dokázat, že české publikum baví české kapely.

Ezy a BenO tom, že to nejsou žádná béčka svědčí i to, že frontman kapely a pianista Ezy má za sebou spolupráci s Karlem Gottem, kapelou Kryštof či s Lucií Bílou. Bubeník Lukáš dokonce sbíral hudební zkušenosti v zahraničí.

Loni v létě vyšlo EzyWay debutové album Maloobchodník a i letos nemají malé ambice. Pod dohledem Borise Carloffa nachystali nový hit spolu s hostujícím Benem Cristovao.

Jedná se o song Be Mine – Buď má. A pozor Ben tentokrát nebude rapovat, ale zazpívá. Příběh videoklipu vypráví o osudové ženě, která vstoupila do života obou hlavních aktérů – Bena Cristovao a Ezyho. Ti se snaží vyrovnat se svým zlomeným srdcem a ztracenou láskou. V rozuzlení písně pak oba zjišťují, že zpívají o té samé dívce.

Jedním společným videoklipem ale spolupráce EzyWay a Bana Cristovao nekončí. Ben právě dokončuje své třetí album, které ponese název Made in Czechoslovakia a spolu s tím odstartuje i turné po naší vlasti. Na některých turné se jako jeho host objeví právě EzyWay.

 

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *