EzyWay a Ben Cristovao v jednom klipu!

Kapela EzyWay je na světě teprve necelé tři roky a o tom, že mají našlápnuto k velmi slibné kariéře svědčí nejen fakt, že se jedná o trio fešných kluků, kterých u nás není mnoho. Jádro kapely tvoří trio bratranců – Ezy, Johny a Lukáš. Jejich cíl je jasný. Rádi by se usadili v českém éteru a chtějí se i prosadit na pódia hlavních hudebních festivalů a dokázat, že české publikum baví české kapely.

Ezy a BenO tom, že to nejsou žádná béčka svědčí i to, že frontman kapely a pianista Ezy má za sebou spolupráci s Karlem Gottem, kapelou Kryštof či s Lucií Bílou. Bubeník Lukáš dokonce sbíral hudební zkušenosti v zahraničí.

Loni v létě vyšlo EzyWay debutové album Maloobchodník a i letos nemají malé ambice. Pod dohledem Borise Carloffa nachystali nový hit spolu s hostujícím Benem Cristovao.

Jedná se o song Be Mine – Buď má. A pozor Ben tentokrát nebude rapovat, ale zazpívá. Příběh videoklipu vypráví o osudové ženě, která vstoupila do života obou hlavních aktérů – Bena Cristovao a Ezyho. Ti se snaží vyrovnat se svým zlomeným srdcem a ztracenou láskou. V rozuzlení písně pak oba zjišťují, že zpívají o té samé dívce.

Jedním společným videoklipem ale spolupráce EzyWay a Bana Cristovao nekončí. Ben právě dokončuje své třetí album, které ponese název Made in Czechoslovakia a spolu s tím odstartuje i turné po naší vlasti. Na některých turné se jako jeho host objeví právě EzyWay.

 

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *