Hurá, už i na WhatsApp budeme moct volat ve velké skupině!

Hitem poslední doby jsou videohovory. Není divu, škola, kroužky a bistra a podniky jsou zavřené, tak není jiná možnost, jak se jinak s kámoši vidět. Navíc to vypadá, že to ještě chvíli budeme muset vydržet. Videohovory jsou tak žádanější než před koronavirem. 

frendka_videochat

Chybí ti pokec s vícero kámoši najednou? Dobrá zpráva, aplikace WhatsApp se rozhodla následovat Instagram, Skype a Houseparty a chystá rozšíření. 

Novou feature (fičuru:) vítáme, protože minimálně v našem okolí má v telefonu daleko více kámošů právě WhatsApp než Skype a Instáč. Je tomu tak i ve tvé partě?

Do teď bylo možné na WhatsApp vytvořit hromadný videohovor maximálně pro čtyři lidi najednou, již brzy si ale na této platformě bude moct zavolat více lidí. 

Kolik lidí najednou v jedné skupině bude moct být zatím ve společnosti nezveřejnili. Budeme ale doufat, že minimálně jednou tolik, ať můžeme všichni pokecat dohromady, jak se patří. 

Nová featura bude k mání nejspíše už příští týden. Využiješ ji? A s kolika lidma nejvíc si telefonovala najednou? Napiš do komentářů. :-)

Sandra Š.
foto: pexels.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *