Hurá za originálními nákupy

Nebaví tě nosit to samé, co ostatní? Nevadí, už totiž nemusíš. Zapomeň na nákupy v obchoďácích plných komerčních a nic neříkajících věcí. Řekni světu okolo sebe něco o sobě prostřednictvím bezva triček a úžasných módních doplňků.

Mrkni se na lovemusic.cz a uvidíš, že ta spousta krásných designových věciček dobude i tvoje srdce.

Parta designérů, které jejich práce evidentně baví, dokázala během několika málo let vyprodukovat úžasné věcičky, které potěší snad každé oko.

tricko_lovemusicNejprve začali s tričky s originálním designem, jejichž prostřednictvím se vyjadřovali k aktuálním problémům společnosti. Za všechny jsme vybrali to s nápisem Facefuck is watching you. Řekni sama, není cool?
Od triček to šlo k šatičkám a sukním a jiným módním kouskům…
No a pak se jim v hlavách začaly rojit další a další nápady a tak jsou na světě náušnice, náramky, opasky, tašky, a dokonce došli až k bytovým doplňkům. Němého sluhu ve tvaru UFO nebo designové hodiny s bezva nápisy musíš ve svém pokoji mít.

taskaPodstatnou součástí lovemusic jsou i fanoušci LoveMusicPeople, kteří s designéry a výtvarníky sdílejí životní názor, smysl pro humor, nadhled a určitou dávku sebevědomí. Jak název napovídá, značka lovemusic je spojená s hudbou, a tak se s nimi můžeš potkat na mnoha fesťácích. Ale ne jen na nich, pravidelně pořádají trhy nezávislé módy v Brně a Praze.

Na trzích si můžeš vybrat z široké nabídky jedinečných výrobků českých i slovenských designérů a objevit originální módní a marketdesignové kousky nejen pro sebe, ale třeba i pro své blízké. (Co takhle se už teď poohlídnout po vánočních dárcích?) Vstupné je na tyto akce zdarma, takže není důvod nepřijít.

Nejbližší trhy se konají už od pátku 25. dubna do neděle 27. dubna se v Pražské tržnici v Holešovicích, tak se domluv s kámoškou a vzhůru na originální nákupy.

A když se na ně nedostaneš, nic se neděje. Podívej se na www.lovemusic.cz a můžeš nakupovat z pohodlí domova.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *